Dažniausiai užduodami klausimai

PHPPamokos.lt kursai yra mokami, nors nemokamos informacijos pilnas internetas. Kodėl?

Mes siūlome ne tiek pačią mokymosi medžiagą, kiek jos susisteminimą į kursus, nagrinėjant konkrečius atvejus ir aiškinantis visa tai su realiu mokytoju bei realiais studentais. Čia kaip įprastiniai kursai kokioje mokykloje, tik internetu. Ar daug esate matę nemokamų privačių kursų?

Kokiu būdu vyksta online-kursai? Ar reikia tam tikru laiku sėdėti prie kompiuterio?

Kursai vyksta tokiu principu, kad kiekviena pamoka yra dažniausiai tekstinio pavidalo su papildomais priedais (kodo pavyzdžiais, paveiksliukais, medžiaga parsisiuntimui). Nauja pamoka pasirodo kas dvi dienas, tos konkrečios dienos vidurnaktį. Bet nereikia būtent tada ir tą pačią dieną ją skaityti - kiekvienas studentas pasirenka, kada tą pamoką praeiti: ar iškart ryte, ar tą pačią dieną vėliau, ar kitą dieną. Galima netgi praleisti 10 pamokų ir po to pereiti visas per vieną laisvą savaitgalį.
Svarbus dalykas yra tai, kad taip pat neribotai galima užduoti ir klausimus mokytojui - žodžiu, mokykitės ir kreipkitės pagalbos, kada jums patogu.

Kaip sužinoti, ar būtent man tinka būtent tas konkretus kursas?

Situacijų yra skirtingų, taip pat skirtingi yra ir žinių lygiai. Svarbu žinoti, kokie reikalavimai yra prieš pradedant kursą. Kadangi vienos auksinės taisyklės nėra, tai siūlau jums parašyti el.paštu povilas@phppamokos.lt ir aš nuoširdžiai patarsiu, ar jums tinka kursas. Neįkalbinėsiu ir nesistengsiu "parduoti", nes mano tikslas pirmiausia yra nauda studentams, o tik po to pajamos iš kursų.
Jeigu mane domina konkreti tema, ar galiu pasiūlyti apie ją parašyti ar sukurti kursą?

Taip, be abejo. Nors sekame rinkos tendencijas ir žinome, kas populiariausia, bet atsižvelgsime ir į skaitytojų pageidavimus. Tad rašykite povilas@phppamokos.lt.