E-knyga "Programuotojo karjera: kaip uždirbti daugiau"

Formatas: PDF (55 A4 lapai)

Kaina: 9.99 EUR

Pirkti
Skaityti nemokamą ištrauką (PDF)

Po apmokėjimo knyga bus automatiškai jums nusiųsta el.paštu.
Turite klausimų dėl knygos? Rašykite povilas@phppamokos.lt

* * * * * * *


Atsiliepimai apie knygą

Knyga labai informatyvi ir nėra "ištempta" visa informacija, kuri yra pateikiama knygoje yra paremta praktika bei realiomis situacijomis, kurios pasitaiko daugelio programuotojų karjeroje.
Aurimas Mickys
Knyga man tikrai labai patiko. Teko susimastyti ar programuotojo kelias tikrai man, ar tikrai pajegsiu judėti į priekį. Taip pat realiau suvokiau kas iš tikro yra freelancinimas, nes išsivaizdavau jį kitokio pobūdžio, daug lengvesnį ir daug paprastesnį procesą. Taip pat pamačiau, kad dalykai su kuriais susidūriau mokindamasis-programuodamas, nutinka netik man, bet ir kiekvienam tos srities startuoliui, ir kad visa tai yra naturalus procesas ir yra pergyvenama. Arba ne :)
Mindaugas Kliukas
Knyga tarsi atveria akis, kodėl susidomėjau šia profesija bei kartu leidžia įkvėpti motyvacijos, kuri kaip taisyklė pas pradedantįjį kartais išblėsta. Žinoma parodė, kad šioje specialybėje dirbti pradedi iš smalsumo bandant pakeisti tai, kas jau nusistovėjo, ir rasti kurybingą sprendimą padėti žmonėms su įvairaus plauko problemomis, kad ir kokios jos bebūtų.
Modestas Vaitkevičius