PHPPamokos.lt


Įvadas - apie kursą

Šis kursas skirtas tiems, kas nori kurti tinklalapius su populiariausia šiuo metu tam skirta programavimo kalba PHP.

Kursas susideda iš keliolikos pamokų, kurių metu:

  • Sužinosite, kaip veikia PHP skriptai
  • Išmoksite pagrindines kalbos struktūras ir funkcijas
  • Paliesime sudėtingesnes temas - darbą su MySQL duomenų baze bei objektinį programavimą
  • Sukursite visiškai realų web-projektą, kurį vėliau galėsite plėsti savo nuožiūra

Svarbiausias šio kurso privalumas - kada jis skirtas visiškiems naujokams, nereikia išankstinių programavimo žinių - visko išmoksite čia.

Pamokos bus suskirstytos datomis po vieną naują pamoką kas dvi dienas. Po kai kurių iš jų bus užduodamas namų darbas (jį darysite savarankiškai, galėsite ir nedaryti jei nenorite), o taip pat ir testas, už kurį gausite pažymį.

Nauja pamoka pasirodys nurodytą datą nuo vidurnakčio, o kada ją skaityti - jau paties studento pasirinkimas: ar iš karto, ar vėliau, ar kitą dieną.

Taip pat bet kuriuo kurso metu galite konsultuotis tiek su dėstytoju, tiek su kitais studentais - tam naudokite formas dešinėje pusėje arba rašykite el.paštu povilas@phppamokos.lt.

 

Mūsų būsimas projektas

Kurso metu kuriamas projektas bus visai lietuviškas: krepšinio aikštelių duomenų bazė. Norinčių žaisti krepšinį yra daug, o surasti kur pažaisti nėra taip paprasta: mokyklų salės dažnai užimtos, lauko aikštelės gali būti nelabai kokybiškos ir t.t. Taigi, mūsų projektas leis surasti tinkamą aikštelę šalia jūsų.

Taip pat galėsite pakeisti projektą pagal save, realiai vietoje krepšinio aikštelių galėsite įvesti bet ką - parduotuves, grožio salonus, degalines ir kt. Nes šiais laikais žmonės turi didžiulį poreikį surasti tam tikrą offline-objektą internete.

Tai ką, pirmyn?(c) 2015-2018. Visais klausimais kreipkitės povilas@laraveldaily.com